.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.08.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: .TOKYO лідирує серед "столичних" доменів; число угод на вторинному доменному ринку скоротилося до мінімуму; доменний бізнес "глобалізується"; Playboy повернули "центральний розворот журналу"; доменний ринок росте...

OnlineDomain.com
Сто тисяч реєстрацій в .TOKYO
Новий загальний домен верхнього рівня, що представляє столицю Японії Токіо, досяг об’єму в 100 тис. доменних імен, повідомляє реєстр домену GMO Registry.

Домен, який почав роботу в липні 2014 року, є лідером серед "столичних" доменів, випереджаючи .LONDON (81,7 тис. реєстрацій), .NYC (70,3 тис.) та .BERLIN (53,7 тис.).

Майже усі реєстрації в домені (95,7%) на рахунку реєстратора Namestat, що належить реєстру домену GMO Registry.

DomainPulse.com
Вторинний ринок доменних імен скорочується через GDPR
Продажі на вторинному ринку доменних імен досягли мінімуму через вступ в силу нового європейського законодавства в сфері захисту персональних даних (GDPR), - повідомляє Escrow.com в своїй доповіді за підсумками другого кварталу Liquid Domains Market Overview.

За квартал Escrow.com зафіксувала транзакцій на загальну суму $12 млн. При цьому найприбутковішими категоріями були трибуквені ($4,8 млн) і чотирибуквені імена ($4,3 млн). У той же час, жодної публічної угоди по доменних іменах, що складаються з двох літер, у другому кварталі зафіксовано не було.

DomainIncite.com
Доменний ринок продовжує консолідуватися
Компанія Endurance International Group виставлена на продаж, що, можливо, свідчить про консолідацію мінливого ринку доменних імен, - передає Bloomberg, посилаючись на власні джерела.

EIG володіє рядом доменних бізнесів, включаючи Domain.com, BigRock, BuyDomains і ResellerClub, а також значною кількістю хостингових компаній, таких як HostGator.

Джерела Bloomberg підкреслили, що остаточне рішення поки не прийнято, і не виключається можливість, що компанія залишиться публічною. В даний час її акції торгуються на біржі Nasdaq, а її ринкова капіталізація становить майже $1,38 млрд.

DomainNameWire.com
Playboy виграв в суперечці за centerfolds.com
Арбітраж Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) вирішив задовольнити вимоги Playboy Enterprises International, Inc. та передати їй права на доменне ім'я Centerfolds.com.

Слово Centerfold спочатку означало фотографію на центральному розвороті в журналі. Але з легкої руки журналу Playboy так стали називати розворотні фотографії оголених дівчат, а потім і фотомоделей, які брали участь в подібних зйомках. Playboy зареєстрував безліч торгових марок, які використовують слово Centerfold. Проте, найперша з них була зареєстрована в 1996 році, а домен Centerfolds.com - роком раніше.

Арбітр ВОІВ ухвалив, що нинішній реєстрант домену, компанія E-Magine, не має законних прав на доменне ім'я та законних інтересів для його використання. Він також зазначив, що слово Centerfold вже пов'язувалося в юридичній практиці з журналом Playboy задовго до реєстрації відповідних торгових марок. Крім того, на рішення арбітра міг вплинути і той факт, що компанія E-Magine, судячи з усього, не була первинним реєстрантом домену Centerfolds.com і придбала права на нього вже пізніше.

DomainPulse.com
У світі 337 млн доменних імен, - CENTR
Світовий доменний простір за підсумками червня зріс на 2% до приблизно 337 млн доменних імен по відношенню до аналогічного періоду 2017 року, говориться в звіті CENTRstats Global TLD Report.

Оцінка CENTR на два мільйони імен менша оцінки, наведеної в доповіді Domain Name Industry Brief компанії Verisign.

За даними CENTR, найвищі темпи приросту реєстрацій спостерігалися в Африці, де лідирували Нігерія (.NG), Кенія (.KE) і ПАР (.ZA). В інших регіонах найбільш динамічними виявилися домени .AI (Ангільї, який часто використовується для ресурсів, пов'язаних зі штучним інтелектом), .UZ (Узбекистану), .NU (Ніуе), .AZ (Азербайджану) та .MX (Мексики).

CENTR також зазначає, що за 12 місяців з 15 найбільших доменів верхнього рівня 10 показали позитивні темпи зростання -.COM, .DE, .UK, .NL, .BR, .EU, .FR, .AU, .IT і .CA, а 5 продемонстрували зниження - .NET, .ORG, .INFO, .RU і .TOP.

Окрему увагу в доповіді CENTR приділено Європі, де загальне зростання в географічних доменах склало 2,9% до 72 млн реєстрацій.0,186261 sec