.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

14.03.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN 61 проходить в Пуерто-Ріко; ICANN просять не економити на ICANNWiki; Donuts консолідувала доменний портфель в руках однієї компанії; зафіксована найпотужніша DDoS-атака; китайські домени другого рівня...

OnlineDomain.com
Чергова відкрита зустріч ICANN стартувала в Пуерто-Ріко
Тема європейського закону про захист персональних даних (GDPR) стане однією з основних на шестиденної зустрічі ICANN 61, яка розпочала роботу 10 березня в Пуерто-Ріко.

Зокрема, тема GDPR буде розглядатися на панелі Урядового консультативного комітету (GAC). На порядку денному GAC також теми використання двосимвольних доменів другого рівня, захист інтересів міжнародних урядових організацій і організацій Червоного Хреста / Червоного Півмісяця, а також доля домену .AMAZON.

Крім того, учасники форуму планують обговорити питання інформаційної політики та представлення результатів роботи ICANN широкій глобальній аудиторії.

Стороною, яка приймає форум, являеться реєстр пуерториканського домену .PR організація nic.pr.

DomainIncite.com
Інтернет-спільнота проти припинення фінансування ICANNWiki
Корпорації ICANN слід продовжити фінансування проекту ICANNWiki, вважають лідери інтернет-спільноти.

На даний момент на проекті ICANNWiki представлені близько 6 тис. статей, присвячених діяльності організацій та конкретних людей, що входять в ICANN-спільноту.

Раніше ICANN повідомила про намір скоротити витрати і, зокрема, зменшити фінансування ICANNWiki. Відповідну пропозицію було опубліковано на сайті ICANN для публічного обговорення, і вона зустріла сильну негативну реакцію.

Проект ICANNWiki існує вже 10 років, і лише в останні 3 роки отримував фінансову підтримку від ICANN. Крім того, у проекту є і інші спонсори, а більша частина контенту створюється добровольцями на безоплатній основі. Сума щорічної підтримки з боку ICANN становить $100 тис.

DomainIncite.com
Donuts ліквідувала майже 200 дочірніх компаній
Компанія Donuts консолідувала весь свій портфель контрактів на нові загальні домени верхнього рівня, передавши їх одній компанії - Binky Moon. При цьому їй довелося ліквідувати майже 200 компаній, які спочатку укладали контракти з ICANN на делегування нових доменів.

У 2012 році, коли Donuts подавала заявки на понад 300 нових доменів, для кожної заявки створювалася нова юридична особа, наприклад New Sky LLC, Sand Shadow LLC і Bitter Fields LLC. Тепер же, коли Donuts стала однією з найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в світі, більш розумно відмовитися від старих дочірніх компаній і підвищити "операційну ефективність" за рахунок консолідації портфеля в одних руках, сказав представник прес-служби компанії.

DomainIncite.com
Сайт GitHub став об'єктом найпотужнішої в історії DDoS атаки
За даними компанії Akamai, 28 лютого 2018 року сайт GitHub пережив найпотужнішу DDoS атаку в історії спостережень. Вхідний трафік досяг максимуму в 1,3 Тбіт/с.

Як заявили в Akamai, цей інцидент став найбільшою атакою, що спостерігалася на сьогоднішній день, і "більш ніж в два рази перевищувала за інтенсивністю вересневі атаки 2016 року". Про зростання кількості таких атак, в яких використовуються системи кешування з розподіленою пам'яттю або memcached servers, недавно попереджала і компанія Cloudflare. І Cloudflare, і Akamai відзначають, що цей експлоїт може бути досить серйозною загрозою через його здатності різко посилити потужність атаки.

OnlineDomain.com
У китайських доменах з'явився другий рівень
У доменах Китаю .CN і. 中国 введено 43 доменів другого рівня, у тому числі 9 загальних і 34 географічних.

Дев’ять доменів визначають область застосування доменних імен, наприклад .GOV і .ORG (і їх аналоги в китайській транскрипції), призначені для використання державними органами та недержавними організаціями відповідно. Імена в домені другого рівня .MIL будуть реєструватися в інтересах військових та оборонних структур країни, а доменом .AC будуть використовуватись науково-дослідними інститутами.

До категорії географічних доменів другого рівня увійшли 34 домени, кожен з яких відповідає адміністративно-територіальній одиниці країни: провінціям, містам центрального підпорядкування, автономним або спеціальним районам. Кожен з них являє собою двобуквене позначення територіального утворення, наприклад, .BJ (Beijing - Пекін) або .NM (Nei Menggu - Внутрішня Монголія).0,179791 sec