.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

08.11.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: зустріч ICANN60; речі атакують інтернет; IDN сприяють розвитку інтернету в регіонах; кожна шоста суперечка - з новим доменом; Марокко знову буде приймати зустріч ICANN...

DomainPulse.com
ICANN60: 1909 учасників
Учасниками відкритої зустрічі ICANN в Абу-Дабі, яка відбулася на минулому тижні, стали 1 909 осіб, йдеться в опублікованому ICANN звіті.

В рамках цієї зустрічі, яка стала першою зустріччю ICANN в регіоні Перської Затоки, відбулося 325 сесій. Мобільний додаток ICANN60 було завантажено 1 290 разів. Учасниками конференції було зроблено і розміщено в інтернеті 670 фотографій, які отримали майже 200 тис. переглядів на ресурсі Flickr. Кількість постів в Twitter з хештегом #ICANN60 перевищила 5,6 тис.

CircleID.com
Новий ботнет "інтернету речей"
Абсолютно новий ботнет, який отримав назву "IoTroop", поширюється в "інтернеті речей" набагато більш швидкими темпами і з більшим потенційним збитком, ніж ботнет Mirai, який атакував інтернет в 2016 році.

Дослідники з компанії Check Point попереджають, що "масивний ботнет формує кібер-шторм, який може вплинути на роботу інтернету".

Для створення ботнету зловмисники використовують пристрої IoT, в першу чергу, заражаючи шкідливим ПЗ бездротові IP-камери, такі як GoAhead, D-Link, TP-Link, AVTECH, NETGEAR, MikroTik, Linksys, Synology та інші.

GulfNews.com
Проникнення інтернету на Близькому Сході за 8 років зросло у три рази
За останні вісім років інтернет-проникнення на Близькому Сході потроїлося, з 20% в 2009 році до 60% в цьому році, заявив президент ICANN Горан Марбі (Göran Marby) на зустрічі в Абу-Дабі.

За його словами, одним з факторів розвитку інтернету в регіоні стали інтернаціоналізовані домени арабською мовою, які з'явилися в 2010 році.

За деякими підрахунками, на сьогоднішній день з 7,6 млрд чоловік живуть на Землі від 3,5 до 4 млрд людей є інтернет-користувачами. До 2025 року інтернет-популяція людства зросте до 4,5 - 5,5 млрд осіб.

TheDomains.com
Нові домени також цікавлять кіберсквотерів
У 2016 році близько 16% усіх доменних спорів, розглянутих ВОІВ були пов'язані з новими доменами, - йдеться в звіті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

ВОІВ є однією з інстанцій, що розглядають, в тому числі, й доменні спори, і їх число постійно зростає. Як свідчать дані звіту, в минулому році організація розглянула 3036 скарг на випадки кіберсквотингу, подані правовласниками зі 109 країн. Це на 10% більше, ніж роком раніше.

У розгляді скарг брали участь 305 арбітрів з 47 країн, а засідання велися на 15 різних мовах.

DomainIncite.com
У 2019 році зустріч ICANN знову пройде в Марокко
Зустріч ICANN65, запланована на 24-27 червня 2019 року, буде організовано Середземноморською федерацією інтернет-асоціацій (Mediterranean Federation of Internet Associations). Місцем її проведення, як і зустрічі ICANN 55 (березень 2016 року), стане готель Palmeraie Resort в Марракеші (Марокко).

Їй передуватиме зустріч в березні в Кобе (Японія), а після неї, в листопаді, відбудеться зустріч в канадському Монреалі.0,184592 sec