.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

02.08.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: зустрічі ICANN в Африці менш популярні самітів на інших континентах; Donuts управляє найбільшою кількістю нових доменів; дві третини зареєстрованих імен в домені .BLOG активно використовуються; ще один домен-бренд виявився непотрібним своєму господареві; терміни чергового раунду New gTLD має встановлювати співтовариство зацікавлених сторін...

ICANN
Аудиторія африканських зустрічей ICANN найменш чисельна - підсумки зустрічі в Йоганнесбурзі
Аудиторія зустрічі ICANN в Йоганнесбурзі склала тисячу триста п'ятьдесят три учасника, - інформує ICANN. Це менше, ніж роком раніше на аналогічній зустрічі в Гельсінкі, яку відвідали 1436 осіб.

Таким чином, зустрічі в Африці збирають менше учасників, ніж в інших регіонах. Так, торішня зустріч в Марракеші (перша з трьох річних) також привернула меншу аудиторію, ніж будь-яка аналогічна зустріч за останній час. З іншого боку, проведення форумів в Африці дозволяє залучати представників африканських країн, які не завжди можуть собі дозволити відправитися на інші континенти. Так, 36% учасників зустрічі в Йоганнесбурзі представляли саме африканський регіон. Для порівняння: частка африканських представників на зустрічі в Копенгагені склала лише 5%.

DomainPulse.com
Donuts завершила поглинання Rightside
Два реєстри нових загальних доменів верхнього рівня минулого четверга завершили злиття, при цьому Donuts фактично поглинув Rightside. Тепер портфель Donuts включає 238 нових доменів, що робить його найбільшим оператором реєстрів нових доменів. Наступним за величиною реєстром є компанія Minds + Machines або MMX, під управління якої знаходиться 26 доменів.

За кількістю сукупних реєстрацій у всіх своїх доменах, а їх, відповідно до даних ресурсу nTLDstats.com, налічується майже 3 млн, Donuts займає четверту позицію після XYZ.COM, Famous Four Media і Jiangsu Bangning Science & Technology. При цьому в останнього в активі усього один домен - .TOP.

Відповідно до угоди оцінка Rightside склала близько $ 213 млн, що приблизно на 22% вище її ринкової вартості.

DomainPulse.com
Домен .BLOG подолав позначку в 100 тисяч реєстрацій
За вісім місяців з моменту початку загальнодоступної реєстрації в новому загальному домені верхнього рівня .BLOG він досяг позначки в 100 тис. імен. Після першого тижня, коли в ньому було зареєстровано приблизно 20 тис. імен, щоденний середній приріст домену склав близько 300 нових імен.

Згідно з результатами недавніх досліджень Даніеля Руцціні-Мейя (Daniel Ruzzini-Mejia), одного із співзасновників компанії-оператора аналітичної платформи DomainsBot Srl, відсоток "використовуваних" доменних імен .BLOG, що володіють унікальним веб-сайтом, становить 66,5%.

Реєстром домену є компанія Knock Knock Whois There, яка поставила перед собою мету досягти одного мільйона реєстрацій в домені.

DomainIncite.com
Компанія HTC відмовляється від свого домену-бренду
Тайванський виробник смартфонів компанія HTC повідомила ICANN, що вона більше не бажає здійснювати управління і бути реєстром домену-бренду .HTC. У відповідь на це ICANN заявила про свій намір припинити дію контракту щодо цього домену.

Це вже 27-й домен-бренд, покинутий своїми господарями. Це говорить про те, що власники досить великої частки доменів-брендів, запущених в рамках програми нових доменів, просто не знають що з ними робити або зареєстрували їх з марнославства. Зовсім недавно від своїх "іменних" доменів відмовилися компанії McDonalds і Pampered Chef (виробник кухонного обладнання).

Як і у випадку з іншими доменами-брендами, які виявилися непотрібними, реєстр .HTC ніколи нічого не робив для розвитку домену або його ефективного використання. У файлі зони домену зареєстровано лише одне доменне ім'я nic.htc, наявність якого є вимогою стандартної угоди про реєстр.

DomainIncite.com
Дата нового раунду нових доменів не буде "спускатися зверху" - Крокер
ICANN не встановлюватиме дату наступного раунду заявок на нові домени, незважаючи на недавні прохання операторів реєстрів - йдеться в листі глави організації, адресованому Групі зацікавлених сторін реєстрів (Registries Stakeholder Group - RySG). У червні RySG попросила керівництво ICANN встановити четвертий квартал 2018 року у якості граничного терміну для наступного раунду подачі заявок на нові домени.

Своє прохання реєстри мотивували тим, що встановлення часових рамок дозволить потенційним претендентам планувати свої дії і здатне запобігти зловживанням існуючими процесами, через які наступний раунд може бути відкладений.

Однак у своєму листі Крокер заявив, що саме спільнота ICANN, а не рада директорів корпорації, має визначити, чи бути новому раунду і коли він повинен початися. Крім того, для визначення термінів нового раунду має бути завершено вивчення вибору споживача (consumer choice) і конкуренції в першому раунді, а також розроблений Subsequent Procedures Policy Development Process (PDP), над яким уже 18 місяців працює GNSO.

За останніми оцінками ICANN, прийом заявок в рамках наступного раунду нових доменів може початися в 2020 році - через вісім років після попереднього раунду.0,201806 sec