.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво





21.12.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: Пуерто-Ріко знову в розкладі зустрічей ICANN; китайська влада "гальмує" запуск IDN; три мільйони імен за 30 років в .IT; в Whois майже немає помилок; Donuts врятує .IRISH...

DomainIncite.com
ICANN все ж проведе свою відкриту зустріч в Пуерто-Ріко
ICANN проведе свою першу зустріч 2018 року в Сан-Хуані (Пуерто-Ріко).

Раніше планувалося, що в цьому місті пройде одна із зустрічей 2016 року, однак через поширення в Південній Америці вірусу Зіка, зустріч була перенесена в індійський Хайдарабад.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) в минулому місяці оголосила про закінчення епідемії лихоманки Зіка. Це дозволило Раді директорів ICANN повернути цю країну в розклад зустрічей і прийняти рішення про проведення ICANN 61 у березні 2018 року в Сан-Хуані.

DomainNameWire.com
Китайські IDN очікують схвалення влади
Остаточні терміни запуску китайських інтернаціоналізованих доменів не можуть бути визначені через відсутність схвалення з боку Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT).

Компанія Donuts в даний час здійснює санрайз-період в чотирьох китайських інтернаціоналізованих доменів, що являють собою китайські аналоги англійських слів "games", "enterprises", "entertainment", "shop / store". Проте, терміни, коли реєстрація в цих доменах стане відкритою, поки не визначені.

DomainPulse.com
Італійський домен .IT відсвяткував 30-річчя трьома мільйонами реєстрацій
Італійський географічний домен верхнього рівня .IT подолав позначку в 3 млн доменних імен якраз на момент свого 30-річчя.

Першим доменним ім'ям, яке з'явилося в італійському домені, стало cnuce.cnr.it, зареєстроване в грудні 1987 року інститутом міста Піза.

Реєстрацію першого мільйона імен домен відсвяткував у 2005 році, а п'ять років по тому, в 2010 році, їх число подвоїлося. На реєстрацію чергового мільйона імен домену знадобилося шість років. Цей рік домен почав з позначки в 2 869 010 реєстрацій.

DomainIncite.com
Більшість записів Whois "точні" - дослідження
Актуальні адреси електронної пошти та / або номери телефонів містяться в 97% записів сервісу Whois. Такі дані наведені в звіті WHOIS Accuracy Reporting System, за результатами дослідження, проведеного ICANN.

Дослідники проаналізували 12 тис. записів доменних імен в 664 доменах верхнього рівня. Аналіз проводився за двома критеріями: "синтаксичному" (чи є в написанні адреси електронної пошти символ @, і чи правильна кількість цифр в телефонному номері) і з точки зору "працездатності" (актуальності зазначених даних).

Останнє дослідження показало, що 97% записів Whois містять, принаймні, один номер робочого телефону або адресу електронної пошти, "а значить, майже всі записи містять інформацію, яка може бути використана для встановлення безпосереднього контакту з власником доменного імені".

При більш ретельній перевірці, природно, ступінь точності вказаних в Whois даних, істотно знижується.

Тільки 65% записів містили інформацію про функціонуючий телефон, адресу електронної пошти та поштову контактну інформацію для кожного з полів - реєстранта, адміністратора і технічного контакту.

Найбільш точними виявилися дані Whois користувачів з Північної Америки (77%), а найбільш неточними - з Африки (49,5%).

DomainIncite.com
Компанія Donuts купила непопулярний домен .IRISH
Один з найбільших реєстрів нових загальних доменів верхнього рівня компанія Donuts придбала домен .IRISH, якому за 18 місяців після делегування не вдалося домогтися яких-небудь позитивних результатів.

Права на управлінням доменом від початку належали компанії Dot-Irish LLC, американській компанії, заснованій ірландськими та північноірландськими підприємцями.

З моменту старту загальнодоступноє реєстрації в червні минулого року домену вдалося досягти піку свого обсягу в близько 2300 імен у перший рік існування. З тих пір число імен в домені скоротилося до 2 тис.

Це досить невтішні цифри, враховуючи, що домен орієнтований на 6 мільйонний ринок ірландських громадян та ірландську діаспору, яка налічує понад 80 млн осіб.

Слід зазначити, що відсутність підтримки з боку реєстраторів не є причиною невдач домену - реєстрацію в .IRISH пропонують такі компанії, як Tucows, Name.com, Host Europe Group і Go Daddy.

У Donuts заявили, що міграція .IRISH на інфраструктуру компанії розпочнеться 1 березня 2017 року.



0,356021 sec