.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.11.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: UADOM-2016 відбудеться в новому форматі; ICANN змінить правила трансферу імен; GoDaddy "рветься" на європейський ринок; вісім з десяти європейців користуються інтернетом; домен .BLOG показав хороший старт відкритої реєстрації...

Хостмастер
UADOM 2016 відбудеться 1-2 грудня в Києві спільно з ICANN у форматі DNS forum
Щорічна міжнародна конференція доменного ринку UADOM, яка традиційно збирає в Києві понад дві сотні інтернет-фахівців, пройде 1-2 грудня за підтримки міжнародної корпорації ICANN (Інтернет-корпорації з присвоєння імен і номерів) в форматі східноєвропейського форуму DNS (Eastern European Domain Name System Forum - EE DNS forum).

DNS forum являє собою регіональну зустріч учасників доменної індустрії. Він дозволяє організувати обмін досвідом та кращими практиками між регіональними фахівцями та міжнародними експертами, а також забезпечити поширення інформації про нові технології та можливості для бізнесу. Форум відкритий для всіх, хто цікавиться доменною галуззю. Його учасниками є доменні реєстри, реєстратори доменних імен, технічні експерти, підприємства, що надають юридичні, технологічні або бізнес-консультантаціі в доменній сфері, представники громадських організацій та державних органів. DNS forum в регіоні Східна Європа пройде вперше.

Організатором UADOM є компанія «Хостмайстер» - спонсорська організація та реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно в форумі беруть участь реєстратори доменних імен і адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу виявляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, українські державні органи та міжнародні організації. Неодноразово в роботі форуму брали участь представники ICANN. У цьому році розширений формат EE DNS forum дозволить не тільки розширити географію заходу, а й урізноманітнити традиційну програму глибшим обговоренням регіональної і глобальної проблематики за участю як локальних, так і міжнародних експертів.

DomainPulse.com
ICANN вносить зміни в трансферну політику
Корпорація ICANN з 1 грудня буде вимагати письмового підтвердження при передачі доменних імен реєстраторами. Мета нововведення - зробити процес простішим і безпечнішим як для власників доменів, так і для реєстраторів.

Зміни в політику Transfer and the Transfer Dispute Resolution (TDRP) відносяться лише до передачі доменних імен в загальних доменах, таких як .COM, .NET або .XYZ. Нові правила не поширюються на географічні домени верхнього рівня, такі як .UK або .DE.

DomainIncite.com
GoDaddy веде переговори про купівлю великого реєстратора Host Europe
Одна з найбільших світових компаній-реєстраторів доменних імен - GoDaddy - веде переговори про придбання європейського реєстратора Host Europe Group (HEG). За повідомленням агентства Reuters, розмір угоди може сягнути близько $1,8 млрд.

Конкуренцію на володіння європейським реєстратором компанії GoDaddy склали United Internet (власник United-Domains) та Centerbridge.

HEG є материнською компанією для декількох реєстраторських брендів, у тому числі і двох найбільших британських реєстраторів - 123-Reg та DomainMonster. Під управлінням 123-Reg числиться понад 900 тис. доменних імен, а в цілому HEG управляє понад сімома мільйонами доменів. Послугами компанії HEG на даний час користуються 1,7 млн клієнтів, а її штат складається з 1,3 тис. співробітників в офісах у восьми країнах, здебільшого в Великобританії та Німеччині.

Для GoDaddy придбання HEG є шансом змінити структуру своїх доходів, зробивши акцент на більш вигідному ринку хостингу, вважають оглядачі.

WashingtonPost.com
Майже половина населення Землі сьогодні користується інтернетом
У новій доповіді Організації Об'єднаних Націй говориться, що 47% людей у світі в даний час використовують інтернет, що на 4 процентних пункти більше в порівнянні з минулим роком.

У Європі інтернетом користуються 79,1% жителів. На другому місці з 66,6% інтернет-користувачів знаходиться Північна і Південна Америки та країни СНД. На протилежному кінці рейтингу перебуває Африка, де лише 25,1% громадян використовують інтернет. В Азії цей показник знаходиться на рівні 41,6%, а в арабських державах - 41,9%.

У кількісному обчисленні число людей, які не користуються інтернетом, на даний час складає 3,9 млрд людей по всьому світу. Велику їх частину складають люди з бідних країн, люди з низьким рівнем освіти, з сільської місцевості, літні люди та жінки.

DomainNameWire.com
У домені .BLOG стартувала загальнодоступна реєстрація
Протягом перших 24 годин загальної доступності в новому загальному домені верхнього рівня .BLOG було зареєстровано трохи більше 19 тис. доменних імен, а загальний обсяг домену, включаючи імена, зареєстровані в періоди пріоритетної реєстрації, перевищив 21 тис.

Це відносно непоганий старт, вважають оглядачі, проте результат міг би бути вищим, якби реєстр не "притримав" велику кількість доменних імен, включаючи всі "трибуквенники" та більш короткі варіанти доменів.0,347652 sec