.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.05.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: Google придбала ім'я AndroidTV.com; в японському "комі" стартував Landrush-період; домен .COM - новий мільйон за два місяці; Electronic Frontier Foundation побоюється "антипіратських" угод; Латинська Америка проти перенесення зустрічей ICANN в інші регіони ...

TheDomains.com
Ім'я AndroidTV.com тепер належить Google
Компанія Google отримала права на доменне ім'я AndroidTV.com.

У березні 2014 року Google намагалася отримати це доменне ім'я, ініціювавши відповідний розгляд в рамках UDRP (Єдина політика розв'язання доменних спорів), проте отримала відмову в розгляді спору.

Трохи пізніше, в квітні 2014 року, Google оголосила про запуск продукту під назвою Android TV, проте їй довелося скористатися для його просування доменним ім'ям Android.com/tv.

В даний час компанія Google значиться реєстрантом доменного імені в компанії MarkMonitor.com, яка займається питаннями захисту брендів.

Інформації про те, чи було доменне ім'я продано компанії або стало частиною іншої угоди з його попереднім власником, поки немає.

TheDomains.com
Стартував Landrush-період реєстрації в першому IDN-клоні .COM
Компанія Verisign 16 травня оголосила про відкриття Landrush-періоду реєстрації в першій інтернаціоналізованій версії домену .COM, яким став його японський аналог .コム.

Період реєстрації за принципом "перший прийшов - перший отримав" триватиме до 12 червня 2016 року.

Також Verisign оголосила початок реєстрації в доменах верхнього рівня .닷컴 і .닷넷, які є інтернаціоналізованими версіями .COM і .NET, відповідно, в корейському алфавіті хангиль. Sunrise-періоди в обох цих доменах триватимуть з 16 травня по 19 червня 2016 року.

TheDomains.com
Домен .COM вперше подолав позначку в 127 мільйонів реєстрацій
Відповідно до заяви компанії Verisign, число реєстрацій в доменній зоні .COM вперше в історії перевищило 127 млн імен.

Попереднє досягнення .COM - 126 млн реєстрацій - було зафіксоване 5 березня поточного року, отже для того, щоб домен додав мільйон реєстрацій, йому знадобилося трохи більше двох місяців.

DomainIncite.com
Ще один реєстр доменів підключився до боротьби Голлівуду з піратами
Компанія Radix підписала угоду з кіноасоціацією Америки (Motion Picture Association of America - MPAA), пов'язану із захистом авторських прав. Така ж угоду раніше підписала компанія Donuts.

Donuts, а тепер і Radix, розглядає MPAA як "довірене джерело", що передбачає ставлення до повідомлень про порушення авторських прав від цієї організації, як до достовірних і перевірених, і зобов'язання оперативного реагування на них.

Щоправда, окрім повідомлення про факт порушення, MPAA повинна надати докази того, що її звернення до реєстратора і хостинг-провайдера були проігноровані.

У той же час, організація Electronic Frontier Foundation вважає подібні угоди суперечливими. Небезпека таких угод, на думку EFF, криється в тому, що вони можуть призвести до появи особливого виду цензури і нерівності в мережі, обмеження свободи слова в Інтернеті. Якщо MPAA і іншим потужним групам медіа-компаній, які рекламують угоду Donuts, вдасться зробити її новою нормою, вони можуть використовувати це, щоб підштовхнути ICANN і уряди зобов'язати всі реєстри доменних імен відключати доступ до всього веб-сайту на основі звинувачення в порушенні авторських прав.

Аналітики поки не схильні до паніки, вказуючи, що до цього часу подібні угоди стосуються лише двох реєстрів, які відповідальні за 200 доменних зон і одного довіреного джерела. Проте, вони прогнозують появу подібних угод в майбутньому і в інших галузях, включаючи музику і фармацевтику.

DomainIncite.com
Латинська Америка "образилася" на ICANN
Інтернет-організації Латинської Америки обурені тим, що ICANN через загрозу вірусу Зіка скасувала свою зустріч в Панамі і всерйоз задумалася перенести свою конференцію, місцем проведення якої було заплановане місто Пуерто-Ріко.

Як говориться у повідомленні, яке було направлене ICANN від імені Latin America and Caribbean Internet Addresses Registry (LACNIC), Latin America and Caribbean TLD Association (LACTLD) і Latin America and Caribbean Association of Internet Exchange Points (LAC-IX), скасування зустрічей "матиме прямий негативний вплив на взаємодію інтернет-спільнот в регіоні, оскільки вони розглядають ці зустрічі, як сприятливі можливості, щоб зібратися разом для узгодження своїх робочих повісток, використовуючи географічну і культурну близькість".

Це, в свою чергу, негативно вплине на розвиток інтернету в регіоні.

ICANN недавно перенесла місце своєї 56-й зустрічі з Панами до Фінляндії через спалах вірусу Зіка в регіоні.

Окрім того, в листі стверджується, що ICANN "обділяє" латиноамериканський регіон з точки зору проведення зустрічей, незважаючи на прийняту в ICANN концепцію рівномірної ротації місць проведення у всіх п'яти регіонах. Правда, заяву про те, що регіон Латинської Америки проводить лише кожну шосту зустріч (а не п'яту), виглядає неправдоподібним, якщо врахувати статистику зустрічей ICANN. На поточний момент Латинська Америка і Карибський басейн прийняли 10 зустрічей організації, як, втім, і Африка та Північна Америка. Більшу кількість зустрічей було проведено лише в Європі (12) та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (15).0,346060 sec