.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

20.04.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: в минулому році число доменів зросло на 9%; NameJet і SnapNames об'єднують зусилля; отримати "яхтовий" домен буде не просто; конструктори сайтів тіснять реєстраторів; Facebook купила реєстратора доменних імен; Індія отримає ще чотири IDN...

TheDomains.com
У світі 314 мільйонів доменних імен
За підсумками 2015 року в світі кількість доменних імен збільшилася на 9% - до 314 млн, - інформує VeriSign в квартальному огляді доменної галузі.

У четвертому кварталі минулого року приріст імен склав 5% у порівнянні з третім кварталом.

Кількість доменних імен в доменах .COM і .NET в четвертому кварталі 2015 року сягнуло в цілому близько 139,8 млн, що на 6,3% більше у порівнянні з попереднім роком. Станом на 31 грудня 2015 року, в домені .COM налічувалося 124 млн імен, а в .NET - 15,8 млн.

DomainNameWire.com
NameJet і SnapNames об'єднали свої сервіси обліку "просрочених" доменів
Дві компанії, NameJet і SnapNames, будуть співпрацювати в роботі з доменами, термін дії яких закінчився (pending delete domain names).

Тепер база доменів, що звільнилися, NameJet і SnapNames буде єдиною для обох компаній, а доменні імена, включені в неї, будуть реалізовуватися тією з них, через платформу якої надійшла заявка на відновлення домену. Якщо ж заявок виявиться кілька, їх доля буде вирішуватися на загальному закритому аукціоні, доступному для учасників обох платформ. Для цього NameJet довелося змінити розмір мінімальної ставки і правила торгів відповідно до аналогічних норм SnapNames.

Цим також пояснюється нещодавня зміна NameJet ціни доменних імен, які очікують на видалення.

Цей крок також дозволить NameJet і SnapNames протистояти зростанню конкурентного тиску на ринку доменних імен, які очікують на видалення, з боку таких майданчиків, як DropCatch.com і Pheenix.

DomainNameWire.com
Домени .BOATS і .YACHTS будуть доступними не для всіх
Видавнича компанія Dominion Enterprises запустила два нових загальних домени верхнього рівня .BOATS і .YACHTS. Домени стануть доступними лише тим користувачам, які мають тісний зв'язок з такими поняттями як "катера" ( "boats") і "яхти" ( "yachts"). Реєстрація імені в цих доменах можливе лише після підтвердження цього зв'язку.

Вимога додаткової верифікації при реєстрації є малоприємним моментом для реєстраторів доменних імен, який накладає на них зайву відповідальність і добавляє клопоту. Мабуть через це, за даними сайту domains.boats, тільки чотири реєстратори в даний час пропонують послуги реєстрації в цих двох доменних зонах.

Dominion, судячи з усього, вирішила максимально захистити свої домени, не прагнучи використовувати масову реєстрацію імен в них як джерело доходу.

Компанія володіє рядом видань, пов'язаних з морем, у тому числі Boats.com. Втім, обмеження, що існують в доменах, не заважають компанії продавати імена фірмам і приватним особам, які управляють майданчиками з торгівлі яхтами і катерами, на зразок YachtWorld.com або BoatTrader.com.

DomainNameWire.com
Конструктори сайтів займуться реєстрацією доменів
Компанія Squarespace, що пропонує своїм клієнтам інструменти для створення сайтів, включила в свій пакет послуги з реєстрації доменних імен.

Останнім часом платформи зі створення сайтів, такі як Squarespace, Wix і Weebly, все активніше виходять на ринок реєстраційних послуг, відвойовуючи частку у традиційних реєстраторів доменних імен. Вони приваблюють людей, які бажають створити власний сайт, комплексною пропозицією від реєстрації доменного імені до готового сайту, що позбавляє користувачів від необхідності мати справу з реєстратором.

Зареєструвати потрібне ім'я тепер можна безпосередньо на сайті Squarespace. Компанія дозволяє клієнтам придбати доменне ім'я в якості першого кроку на шляху до створення веб-сайту на своїй платформі. Squarespace діє як посередник, використовуючи платформу OpenSRS компанії Tucows.

DomainNameWire.com
Компанія Facebook обзавелася власним реєстратором доменних імен
Як стало відомо з щотижневої розсилки ICANN, компанія Facebook придбала існуючого реєстратора доменних імен RegistrarSec. На даний час у реєстратора під управлінням лише кілька доменних імен.

Крім того, RegistrarSec є частиною AppDetex, компанією яка надає послуги із захисту торгових марок. Оглядачі сумніваються, що Facebook за допомогою цього придбання прагне стати гравцем на ринку реєстрації доменів, надаючи послуги реєстрації мільярдам своїх користувачів. Швидше за все, це поглинання націлене на команду компанії або її технології.

ag-ip-news.com
Нові індійські інтернаціоналізовані домени успішно пройшли попередню оцінку
Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів (ICANN) в своєму прес-релізі повідомила про успішний результат попередньої оцінки заявок (String Evaluation) на ще чотири інтернаціоналізованих домени (IDN ccTLD) для Індії.

Всі заявки на домени були подані індійською національною точкою обміну трафіком NIXI за дорученням уряду Індії. Чотири нових домени будуть використовувати в написанні адрес мови народів Індії: бенгалі, каннада, мала і орія, на яких розмовляють в цілому понад 400 млн осіб.

Слід зазначити, що ICANN вже делегувала Індії сім IDN. Усього ж загальне число офіційних мов в цій країні становить 23.0,347896 sec