.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

11.02.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: правила ICANN однакові для всіх; китайські реєстратори нарощують свою частку в .COM; Donuts зареєструвала двохмільйонне доменне ім'я; вірус Зіка ставить під питання зустріч ICANN-56 у Панамі; домени для юристів користуються популярністю...

DomainIncite.com
ICANN відповіла на звинувачення в гомофобії
На початку лютого ICANN в черговий раз відмовила організації dotgay, яка намагалася довести своє пріоритетне право на управління доменом .GAY. Очікуючи на звинувачення в гомофобії, голова Board Governance Committee корпорації ICANN Кріс Дісспейн (Chris Disspain) пояснив, що відмова не означає, що домен .GAY не буде делегований.

Він акцентував увагу на тому, що ICANN відповідальна за дотримання процесу, розробленого співтовариством, і надання рівних прав і можливостей зацікавленим сторонам в питаннях делегування доменів. За словами Кріса, dotgay має шанси перемогти в боротьбі за цей домен, точно такі ж, як і інші компанії.

Після того, як dotgay тричі подавала запити, пов'язані з доменом .GAY, вона може вимагати проведення незалежної оцінки (Independent Review Process), що може затягнути питання делегування домену .GAY на рік і навіть більше.

DomainNameWire.com
Частка китайських реєстраторів в домені .COM продовжує зростати
Китайські компанії в жовтні минулого року збільшили свою частку в реєстрації нових доменних імен в зоні .COM, - інформує ICANN в своєму звіті, що використовує дані компанії Verisign.

У вересні минулого року два китайських реєстратора, компанії HiChina і eName, увійшли в п'ятірку найбільших в світі реєстраторів в найпопулярнішому домені, і продовжують утримувати свої позиції відповідно до останньої доповідді.

Найбільшими реєстраторами нових доменних імен в .COM є компанії GoDaddy (856 тис. реєстрацій), eName (326 тис.), HiChina (294 тис.), ENom (229 тис.) PublicDomainRegistry (125 тис.).

OnlineDomain.com
2 мільйони імен Donuts
Один з найбільших в світі реєстраторів доменних імен компанія Donuts Inc. повідомила, що кількість імен, зареєстрованих нею, перевищила двохмільйонний рубіж.

Donuts є однією з найактивніших компаній на ринку нових загальних доменів верхнього рівня. Зараз під її управлінням знаходиться 191 новий домен, серед яких кілька найпопулярніших, у тому числі .GURU (67 тис.), .EMAIL (55 тис.), .PHOTOGRAPHY (52 тис.) і .TODAY (49 тис.)

Останнім досягненням Donuts на ринку нових доменів став старт загальнодоступної реєстрації в доменах .WINE і .VIN після одного з найуспішніших санрайз-періодів в історії компанії. Число реєстрацій в двох доменах разом узятих у цей період перевищило 8 тис. імен.

DomainIncite.com
ICANN може скасувати зустріч в Панамі через вірус Зіка
Поки офіційних повідомлень від ICANN не надходило, але інсайдери в корпорації і кілька членів інтернет-співтовариства стверджують, що місце майбутньої зустрічі буде змінено.

Вірус Зіка (Zika) дуже небезпечний і, як повідомляється, перешкоджає нормальному розвитку мозку немовлят. Від наслідків зараження цією хворобою, як вважають, постраждали тисячі дітей в Південній і Центральній Америці. Зіка поширюється комарами, але минулого тижня з'явилися повідомлення про випадок зараження вірусом статевим шляхом.

Президент Бразилії Ділма Руссефф (Dilma Rousseff) оголосила "війну комарам, що розносить заразу", а Всесвітня організація охорони здоров'я назвала поточний стан справ "глобальною надзвичайною ситуацією".

Зустріч ICANN (56-та) повинна була відбутися в Панама Сіті, Панама, в період з 27 і 30 червня поточного року.

TheDomains.com
Новий домен .LAW за три місяці зібрав 5 тисяч реєстрацій
За перші три місяці загальнодоступної реєстрації домен .LAW поповнився понад 5 тис. доменних імен, включаючи понад 700 преміум-імен, вартість яких сягала $100 тис. і вище, - інформує компанія Minds + Machines Group, реєстр нових загальних доменів верхнього рівня. LAW ("закон") і .ABOGADO ("юрист" по-іспанськи).

У той же час, про результати реєстрації в .ABOGADO, який був запущений одночасно з .LAW, компанія не повідомляє. За даними ресурсу ntldstats.com, в домені для іспанських "законників" на сьогодні зареєстровано всього 194 доменних імені.

Слід зазначити, що право за володіння доменом .LAW компанія отримала в результаті аукціону, заплативши за нього близько $19 млн. Оптова ціна (не для преміум-імен) реєстрації в ньому становить $150. Для реєстрації імені в домені клієнт повинен надати підтвердження наявності ліцензії на юридичну практику.

Популярність доменів юридичної спрямованості підтверджується результатами інших подібних доменів. Так, в домені .LEGAL вже понад 7,5 тис. імен; .ATTORNEY Налічує майже 8,5 тис., а .LAWYER - понад 13 тис. реєстрацій. Всі три цих домени управляються компанією Rightside TLD і реєстрація в них здійснюється без обмежень.0,354423 sec