.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.239.167.149
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

21.01.2016 Дайджест доменних подій

/ У випуску: популярність преміум доменів зростає, незважаючи на високу популярність; стартувала відкрита реєстрація в .AUTO, .CAR і .CARS; як виявилося, оптом дорожче; GoDaddy запустила мобільний додаток-аукціон; чергова доменна втрата The Pirate Bay...

OnlineDomain.com
В 4 кварталі 2015 кількість реєстрацій в преміум-сегменті зросла на 7%
Преміумний сегмент доменних імен в останньому кварталі 2015 року виріс на 7%, інформує компанія StartingDot. При цьому темпи зростання в нових доменах збільшилися з 26% в 3-му кварталі до 41% в 4-му кварталі.

До преміумної категорії компанія відносить доменні імена "латинського написання (не IDN), які не є назвами брендів чи географічними термінами, і які мають середню роздрібну ціну вище $40".

Лідером зростання став домен .ARCHI, приріст якого в преміум-сегменті склав 97%. За ним слідують домени .BLACK (+ 52%), .HOST (+ 36%) і .SKI (23%).

При цьому середня роздрібна ціна на преміум-домени торік демонструвала зниження - з $71 в другому кварталі до $68 в третьому і $67 у четвертому кварталі.

TheDomains.com
По 60 тис. доларів за ім'я в автомобільних нових доменах .AUTO, .CAR і .CARS
Минулого тижня стартувала реєстрація в доменах .AUTO, .CAR і .CARS, якими управляє компанія Cars Registry. У перший день охочим придбати "автомобільний" домен через реєстратора Godaddy довелось викласти за кожне ім'я майже 60 тис. доларів.

Першою домени за цією ціною (nextev.car і we.car) придбала компанія NEXTEV USA - американська філія китайського автовиробника, який має намір конкурувати з електрокарами Telsa. Можна припустити, що ім'я однієї з перших моделей NEXTEV буде "We Car".

З кожним наступним днем Early Access Program ціна реєстрації доменів знижувалася - до $5 тис на останній дев'ятий день програми. Ціна продовження доменів, незважаючи на суму, за які вони були придбані, складе $2,5 тис.

Протягом sunrise-періоду було продано 221 ім'я в нових доменах за ціною $3 тис. Своїм правом скористалися такі автомобільні бренди як Honda, Toyota, Mitsubishi, Mercedes, BMW, Maybach, Volvo, а також технологічні гіганти Apple і Google. Доменне портфоліо Apple поповнилося 6-ма "автомобільними" іменами, тоді як Google зареєструвала 39 доменів, включаючи зовсім несподівані - gmail.auto і chrome.car, які відповідають назвам продуктів пошукового гіганта, на перший погляд, далеким від автомобільної галузі.

OnlineDomain.com
"Майстер-клас" з продажу доменів від Майка Беркенса
Майк Беркенс, купивши домен Stock.Photo, через 15 хвилин продав його в три рази дорожче.

У ході аукціону на конференції NamesCon в Лас-Вегасі, доменний інвестор Майк Беркенс (Mike Berkens) купив доменне ім'я Stock.Photo за $16 тис. Вже через 15 хвилин він продав його у парі з "близнюком", який вирізняється всього однією літерою, - Stock .Photos - вже за $60 тис. Річарду Лау (Richard Lau).

Майк Беркенс купив Stock.Photos в червні 2015 на другий день програми раннього доступу (EAP) за $3 тис. Таким чином, правильно обрана стратегія принесла Майку понад $41 тис чистого прибутку.

DomainIncite.com
Домен .TOP став другим серед нових доменів, який перевищив позначку в мільйон реєстрацій
Домен верхнього рівня .TOP, який управляється китайським реєстром Jiangsu Bangning Science & Technology, став другим "мільйонником" серед нових доменів верхнього рівня. За останні три місяці домен виріс на 453 тис. імен.

При цьому темпи його зростання перевищили в процентному вираженні швидкість реєстрацій в .XYZ - найбільшому серед нових доменів верхнього рівня. Стрімке зростання домену в значній мірі обумовлене невисокою ціною реєстрації та величезним інтересом китайського ринку до доменних інвестицій. Наприклад, найуспішніший реєстратор цього домену, компанія West.cn, зараз продає імена .TOP за ціною в 4 китайських юаня або всього за $0,60.

Незважаючи на своє "латинське" написання і те, що серед реєстрантів доменних імен .TOP числяться користувачі з 231 країни і території, понад 90% реєстрацій припадає на китайських клієнтів.

Третю позицію за обсягами серед нових доменів займає ще один китайський реєстр з доменом .WANG з 628 125 реєстрацій. За ними, з результатом понад півмільйона імен кожен, слідують домени .WIN і .CLUB.

DomainNameWire.com
GoDaddy запускає додаток для доменних інвесторів
Реєстратор GoDaddy запустив новий додаток для доменних інвесторів для iPhone і Android, який дозволяє спостерігати за торгами і брати участь у конкурсах на доменні імена на аукціонах GoDaddy.

Функціональність програми досить проста, однак, його використання значно спрощує і прискорює користувачам участь у торгах, у порівнянні з мобільним сайтом компанії. Крім того, додаток забезпечує двухфакторну аутентифікацію користувачів і підтримує технологію Touch ID для ідентифікації учасників торгів.

Додаток призначений для того, щоб брати участь в доменних аукціонах "на ходу" і схожий на аналогічну програму, запущену NameJet. Недоліком цих додатків є те, що користувач повинен попередньо через веб-інтерфейс аукціону додати у свій список доменні імена, що його цікавлять.

DomainNameWire.com
Заблоковано чергове доменне ім'я The Pirate Bay
Через кілька днів після того як сайт The Pirate Bay був переведений на своє нове ім'я в домені .MS (Монтсеррат - британська острівна територія) воно було заблоковане. На даний час торрент-сервіс шукає нові альтернативи для "відновлення своєї живучості".

В останні місяці сайт позбувся всіх шести "резервних" доменів, які на його емблемі були зображені у вигляді голів жахливої Гідри. В результаті, піратський ресурс змушений обмежуватися своїм оригінальною адресою в зоні .SE. Шведський домен виявився більш стійким у порівнянні з будь-яким із запасних варіантів.0,359249 sec