.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

19.11.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: європейський домен завмер; Verisign не буде "бронювати" домени в своїх IDN; перший рік "переживе" трохи більше половини імен в нових доменах; Рік Шварц - "стахановець" доменного ринку; «закрити» домен за допомогою високої ціни ...

EURID
Зростання європейського домену .EU "загальмувалося"
Європейський домен .EU в третьому кварталі виріс на 0,1%, до 3,85 млн імен, - інформує реєстратура домену компанія EURID.

За даними EURID, коефіцієнт продовження реєстрацій зменшився до 77%, тоді як середнє значення цього параметру за останні дев'ять років знаходиться на рівні 80%. Крім того, протягом кварталу були видалені близько 20 тис. імен в рамках спільних зусиль реєстру і реєстраторів щодо підвищення якості даних в сервісі Whois. Можливо, це і стало причиною падіння темпів зростання чисельності доменних імен.

Лідерами за кількістю зареєстрованих імен в .EU є Німеччина, Нідерланди та Франція. Найшвидшими темпами в третьому кварталі європейський домен ріс в Ісландії, де кількість зареєстрованих імен в зоні .EU виросла відразу на 40% в порівнянні з попереднім кварталом. Далі йдуть Кіпр (32,4%) і Польща (7%). За кількістю європейських доменів на 1 тис. жителів країни лідирує Мальта, де на тисячу жителів припадає близько 40 зареєстрованих імен в домені .EU.

DomainNameWire.com
Verisign не буде "бронювати" домени в своїх IDN
Як повідомила компанія Verisign, адміністратор доменів .COM і .NET, в її нових доменах .कॉम, .ком,. 点 看,. คอม, .नेट,. 닷컴,. 大 拿,. 닷넷,. コ ム, .كوم і .קוֹם діятиме програма пріоритетного доступу (Priority Access Program) для власників аналогічних імен в .COM і .NET.

Усі зазначені нові домени є інтернаціоналізованими варіантами .COM і .NET і були делеговані в кінці липня поточного року. Як повідомлялося раніше, Verisign планувала здійснити резервування імен в цих доменах у виняткових інтересах власників аналогічних доменів в зонах .COM і .NET. Однак ця ідея не була підтримана ICANN.

Тому, в нових інтернаціоналізованих доменах, що знаходяться під управлінням Verisign, власникам доменів .COM і .NET буде надано пріоритет у реєстрації доменів. Подібний підхід реалізований реєстратурою ICM, в якій реєстранти доменів в зоні .XXX мають переважне право реєстрації аналогічних імен в нових доменах ICM - .PORN, .ADULT і .SEX.

За повідомленням компанії, програма пріоритетного доступу буде діяти протягом обмеженого часу, по закінченні якого, у випадку, якщо доменне ім'я не буде зареєстроване, воно з’явиться у вільному доступі. Крім того, реєструвати імена в інтернаціоналізованих доменах в рамках програми можна буде лише у того ж реєстратора, через якого раніше був зареєстрований і домен в .COM або .NET. У випадку, якщо реєстратор з яких-небудь причин не бере участі у програмі пріоритетного доступу Verisign, користувачам доведеться перевести свої домени в іншу компанію, щоб отримати можливість зареєструвати IDN-аналоги. Період пріоритетної реєстрації для перших з інтернаціоналізованих доменів Verisign стартує в квітні майбутнього року.

DomainNameWire.com
Коефіцієнт продовження в .LONDON вище, ніж в інших нових доменах
Коефіцієнт продовження доменних імен в .LONDON, зареєстрованих в періоди пріоритетної і преміальної реєстрацій, а також в перший день загальнодоступності домену склав 75,4%, - інформує реєстр домену компанія Dot London.

Це досить вражаючий результат для нових доменів. У той же час багато оглядачів доменного ринку звертають увагу на те, що відсоток продовження імен, зареєстрованих в ці періоди, як правило, вищий, ніж у тих імен, що були зареєстровані в подальшому, а тому вони прогнозують зниження показника продовжень у майбутньому.

Згідно з інформацією компанії Rightside, яка управляє майже 40 новими доменами, рівень продовження реєстрацій в цих доменах в даний час складає близько 67%, і на кінець року, згідно з прогнозами, буде перебувати в межах 50-67%. Коефіцієнт продовження в інших нових доменах також нижче 70%.

TheDomains.com
Рік Шварц б'є власні рекорди
«Доменний король» Рік Шварц (Rick Schwartz) продав ще чотири доменних імені на загальну суму в $1,325 млн, встановивши новий рекорд для доменів категорії NNNN.com (ім’я, що складається з чотирьох цифр).

На початку минулого тижня він продав домен 6565.com. Сума угоди не розголошується, відомо лише, що вона вища попереднього рекорду для чотирицифрових "комів", встановленого Шварцем в угоді по домену 9595.com, який було продано за $180 тис. у липні. Всього кілька днів по тому Рік побив свій новий рекорд, продавши ім'я 8181.com за $225 тис. - на сьогодні це найвища ціна, сплачена за домен з чотирьох цифр в зоні .COM за всю історію зони.

Окрім того, на минулому тижні Рік Шварц продав домен 399.com і 6N.com ("шестицифровик"), отримавши від усіх оборудок за тиждень понад $1,325 млн. З початку 2015 року "Доменний король" заробив на продажі доменних імен майже $12 млн і, за даними ресурсу TheDomains.com, готує ще декілька угод, які можуть бути здійснені до кінця року.

DomainNameWire.com
Тридцять тисяч доларів за ім'я в домені .SPREADBETTING
Ім'я в домені .SPREADBETTING коштує $30 тис. на рік, що у багато разів перевищує вартість реєстрації в інших доменах верхнього рівня. Відкрита реєстрація в домені .SPREADBETTING стартувала минулого тижня.

Компанія IG планувала використати це доменне ім'я виключно для своїх потреб, проте ICANN виступила проти цього. Реєстр був змушений зробити імена в .SPREADBETTING загальнодоступними, проте встановив захмарну вартість імені. Крім того, зареєструвати ім'я в домені може тільки користувач з Великобританії або Ірландії.

Як результат, в домені зараз зареєстровано всього сім доменних імен, і всі вони належать компанії IG.0,196513 sec