.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

01.07.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: продовження реєстрацій в нових доменах не перевищить половини; «Закриті» домени остаточно заборонені; нестримний домен .XYZ; "Додатки" (.APP) дісталися Google; ICANN назвала місця проведення двох зустрічей в 2016 році...

TheDomains.com:
Лише половина імен в нових доменах буде продовжена - прогноз ICANN
Згідно з попередньою оцінкою ICANN, прогнозований рівень продовження реєстрацій в нових доменах очікується в межах 50%. Такий прогноз міститься в проекті бюджету корпорації на 2016 рік.

Це верхня межа діапазону очікувань ICANN. У гіршому варіанті, на думку ICANN, рівень продовження реєстрацій не перевищить 35%. Що ж до нових доменів, які зловживали безкоштовною роздачею імен, то тут справи з продовженням, за прогнозами ICANN, будуть ще гірше - усього 25% продовжень.

Між тим, середні показники продовження в загальних доменах верхнього рівня традиційно складають близько 70%.

DomainNameWire.com:
«Закриті» домени залишилися під забороною
Рада директорів ICANN прийняла резолюцію, яка забороняє закрите використання загальних доменів верхнього рівня. Мова йде про так звані "closed generics" домени - доменні імена, що є загальновживаними словами, і які, тим не менш, реєстратури планували використовувати як закриті, виключно корпоративні домени без можливості реєстрації сторонніх користувачів.

У претендентів на відповідні доменні імена залишається два шляхи - вони можуть або відкликати свої заявки, частково компенсувавши свої витрати на їх оформлення, або змінити свої початкові правила та дозволити відкриту реєстрацію в них. Втім, вони можуть просто дочекатися наступного етапу програми New gTLD, коли, можливо, ситуація зміниться.

Першим, хто оперативно відреагував на це рішення, стала компанія Symantec, провідний виробник програмного забезпечення у сфері безпеки. Компанія подала заявку і отримала права на адміністрування нових загальних доменів верхнього рівня .SECURITY і .PROTECTION, передбачаючи проте їх закрите використання. За допомогою нових доменів Symantec збиралася рекламувати і просувати власні продукти і сервіси. Зважаючи на заборону закритого використання доменів на базі загальновживаних слів, Symantec продала обидва домени компанії XYZ.com. До останнього часу в портфоліо компанії крім домену .XYZ входили домени .COLLEGE, .RENT і .THEATRE. Фінансові подробиці угоди не розголошуються.

Після поразки на аукціонах, де вирішувалася доля нових доменів .CLOUD і .ANTIVIRUS та продажу .SECURITY і .PROTECTION, в активі Symantec залишилися два "брендових" домени - .NORTON і .SYMANTEC.

DomainNews.com:
Домен .XYZ впритул наблизився до мільйонної позначки
Згідно з даними ресурсу ntldstats.com, на поточний момент в домені нараховується майже 996 тис. доменних імен, що складає 15,91% від загальної кількості реєстрацій у всіх нових загальних доменах верхнього рівня.

Більше третини реєстрацій (близько 375 тис.) в .XYZ на рахунку реєстратора Network Solutions. За нею слідують компанії GMO Internet (180 тис.) та Xin Net Technology Corporation (майже 175 тис.).

Всього ж позначку в 100 тис. реєстрацій подолали десять нових доменів - .XYZ ,. 网址, .SCIENCE, .CLUB, .BERLIN, .WANG, .PARTY, .LINK, .TOP і .REALTOR.

DomainNews.com:
Компанія Google отримала ще один важливий для свого бізнесу домен
Минулого тижня Google вдалося придбати один з найбажаніших для компанії доменів - .APP (додаток).

Про важливість його для пошукового та софтверного гіганта свідчить розмір угоди, який є рекордним за всю історію аукціонів New gTLD - $57 015 622. Ця сума цілком надійде на рахунки ICANN.

Про інтерес, який викликає цей домен у компаній, свідчить той факт, що в згаданому аукціоні взяли участь дванадцять претендентів на управління доменом. Інтереси Google на ньому представляла компанія Charleston Road Registry Inc. Ціна угоди стала рекордною, випередивши за розмірами ціну .BLOG, купленого панамської компанією Primer Nivel за суму, за різними даними, від $20 млн до $30 млн.

Спочатку Google наполягала на закритому характері використання домену, але останнє рішення Урядового консультативного комітету (GAC) передбачає відкритість домену для усіх охочих зареєструвати в ньому доменне ім’я.

DomainNews.com:
ICANN назвала місця проведення своїх зустрічей в 2016 році
Рада директорів ICANN визначилася з місцями проведення двох регулярних зустрічей з трьох в наступному році. Так, березневий форум корпорації пройде в Марракеші (Марокко), тоді як зустріч в жовтні відбудеться в Сан-Хуані (Пуерто-Ріко).

Зустріч ICANN 55 в Марокко пройде 5-10 березня 2016, а ICANN 57, в Сан-Хуані, - 29 жовтня - 4 листопада наступного року.

ICANN поки не визначилася з місцем проведення літнього форуму, ICANN 56, який має відбутися в червні в одній з країн Латинської Америки.0,184493 sec