.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.06.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: "Винним" доменам бути; за доменні імена вже розраховуються "біткойнами"; домен за мільйон перепродано; в Кенії пройде Africa DNS Forum ...

NewsgTLDs.com:
"Винні" домени в процесі підписання
Компанія Donuts, яка перемогла в боротьбі за право управліннями новими доменами верхнього рівня .VIN і .WINE, ще на крок просунулася на шляху їх делегування. Як свідчать дані на офіційному сайті ICANN, статус цих доменів було змінено з On Hold ("призупинені") на In Contracting ("в процесі підписання контракту").

Проти відкриття цих доменів активно виступають асоціації виноробів і виноторговців, а також уряди країн з історичними традиціями виноробства.

Противники Donuts вимагали особливих умов реєстрації в нових "винних" доменах з метою захисту таких імен як Bordeaux.vin або rioja.wine. Це, на їхню думку, нашкодило б як самим виноробам, так і любителям цього напою. Однак, урядовий консультативний комітет (GAC) ICANN не зміг прийти до однозначного рішення з цього питання через те, що заперечення не підтримали представники деяких країн, у тому числі США.

Восени 2014 глава ICANN Фаді Шехади (Fadi Chehadé) повідомив уряд Франції, що представляє одну з основних зацікавлених сторін, у тому, що він простежить за тим, щоб були враховані інтереси виноробів і особисто буде вести переговори з претендентами на домени. Швидше за все, переговори привели до позитивного результату, і скарга виноробів була відкликана, що дозволило продовжити процес делегування домену. Які умови зробили можливим досягнення консенсусу не розголошується.

TheDomains.com:
перепродати домен MM.com, вартість якого перевищує мільйон доларів
У домена MM.com 3 червня поточного року змінився реєстрант. Як свідчить запис у базі WHOIS, тепер доменним іменем розпоряджається Джінксін Ванг Ло (Jinxin Wang Luo) з Китаю.

Раніше доменом розпоряджалася компанія Hangzhou Duomai E-Commerce Co., Ltd, яка придбала його рік тому за $1,2 млн. Експерти вважають, що нинішня ціна домена не могла бути нижчою одного мільйона доларів, тим більше, якщо врахувати популярність двобуквених імен в зоні .COM.

У доменній зоні .COM існує всього 676 імен, що складаються з двох букв, а тих, де букви повторюються - всього 26, що робить MM.com ще більш рідкісним і цінним. Вперше доменне ім'я MM.com було зареєстровано 18 січня 1994 року.

TheDomains.com:
150 "біткоіни" за 3 доменних імені
Компанія Overstock в грудні 2014 року купила три доменних імені та три профілі в соціальних мережах, сплативши за них 150 Bitcoins, що на той момент складало близько $50 тис (по $380 за BTC).

Компанія придбала короткі, що складаються з однієї букви О, імена в доменах .LY (Лівія), .VU (Вануату) і .CR (Коста Ріка), а також однойменні сторінки в соціальних мережах Twitter, Vimeo і Tumblr.

Хоча угоду було укладено в грудні, про неї стало відомо лише зараз. З того часу "кібервалюта" втратила в ціні, подешевшавши майже на 40% з $380 до $233. Компанія Overstock є одним з перших великих американських інтернет-рітейлерів, який на початку минулого року почав приймати до оплати Bitcoin.

DomainNews.com:
Третій Africa DNS Forum пройде в Кенії
Інтернет-корпорація з присвоєння імен та номерів (ICANN) визначилася з місцем проведення третього африканського форуму з питань DNS - Africa DNS Forum. Ним стане столиця Кенії Найробі.

Африканський форум DNS об'єднує реєстри та реєстраторів ccTLD, а також всі зацікавлені сторони з Африки і всього світу. Він використовується для обміну інформацією між учасниками, обговорення шляхів розвитку і вдосконалення африканського доменного простору, обміну досвідом та передовими практиками, відпрацьованими в сфері доменних імен на глобальному рівні. Міністерство інформації, зв'язку і технології Кенії (MICT) схвалило проведення заходу цього року. Захід проходитиме 6 - 8 липня поточного року.

Це вже третій африканський форум DNS. Дві попередні зустрічі пройшли в Дурбані, Південна Африка (2013), і Абуджа, Нігерія (2014). Форум організований у партнерстві з ICANN, Інтернет співтовариством (ISOC) і Africa Top Level Domain Organization (AFTLD).0,181191 sec