.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.01.2015 Дайджест доменних подій

У випуску: DNSSEC в хмельницьких доменах; білоруський домен лідирує в Європі; домен Bingo.com змінив господаря за велику суму; найбільші доменні покупки 2014 року; фондовий ринок залишається негостинним для доменних реєстраторів...

nic.km.ua:
DNSSEC в доменах km.ua і khmelnitskiy.ua
В останні дні минулого року географічні домени Хмельницької області (km.ua і khmelnitskiy.ua) отримали захист за технологією DNSSEC (Domain Name System Security Extensions).

Ключі для підписання доменів були створені 27 грудня, а вже 31 грудня в .UA були опубліковані відбитки DS (Delegation signer) і створено ланцюжок довіри DNSSEC.

Ротація ZSK-ключів буде здійснюватися щомісяця в автоматичному режимі.

CENTR.org:
Білоруський домен лідирує за темпами зростання в Європі
За результатами четвертого кварталу 2014 темпи зростання білоруського домену .BY склали 4,8%, інформує у своєму квартальному статистичному звіті Рада європейських національних реєстратур верхнього рівня (CENTR).

Окрім білоруського, до п'ятірки найбільш швидкозростаючих європейських доменів увійшли домени Чорногорії, Португалії, Естонії та Ісландії. Квартальне зростання в європейських доменах (34 країни) в середньому склало 1,3%, що на 0,2% нижче показників аналогічного періоду 2013 року.

За кількістю імен на сто чоловік населення лідирує домен Нідерландів - .NL з показником 33 імені. Також в числі лідерів домени Швейцарії .CH (24 домена на 100 жителів), Данії .DK (23), Німеччини .DE (20) і Великобританії .UK (17).

DomainNews.com:
Домен Bingo.com проданий за $8 мільйонів
Новий рік на вторинному доменному ринку стартував з новини про продаж компанією Bingo.com доменного імені .bingo.com, яке належало їй, компанії Unibet Group за $8 млн. Як говориться у прес-релізі, поширеному Bingo.com, угода відбулася 31 грудня 2014 року. Разом з доменом була продана і ігрова онлайн-платформа.

Unibet виплатила Bingo.com $ 2 млн готівкою. Інша частина угоди буде здійснена за рахунок акцій на суму $6 млн.

Після продажу свого домену та бренду компанія Bingo.com змінить свою назву на Shoal Games і зосередить свою увагу на розвитку соціальних ігор.

DomainNameWire.com:
Найдорожчими в 2014 році виявилися короткі "коми"
Домени .COM були найпопулярнішими на вторинному доменному ринку, принісши своїм власникам гарний прибуток. З десяти найбільших угод з продажу на доменному ринку лише одна не стосувалась доменного імені .COM.

Безумовним лідером продажів минулого року стало ім'я Z.com, яке японський автовиробник Nissan продав компанії GMO Internet за $6,8 млн. Раніше Nissan планувала використовувати це доменне ім'я для просування моделі автомобіля Nissan Z.

Серед двобуквених доменів найдорожчими придбаннями в 2014 році виявилися домени MI.com, проданий за $3,6 млн, 37.com - за $ 2,0 млн, і MM.com, оцінений в $ 1,2 млн. Найдорожчими доменами з трьох символів у 2014 році стали імена, пов'язані з криптовалютою bitcoin. Домени BTC.com і QNB.com були продані за $1 млн кожен.

DomainNameWire.com:
Ще один доменний реєстратор відмовився від планів щодо виходу на IPO
Один з найбільших реєстраторів доменних імен компанія Afilias скасувала плани з первинного публічного розміщення своїх акцій, яке було заплановано на листопад поточного року на лондонській фондовій біржі Alternative Investment Market.

В ході IPO компанія розраховувала залучити близько $100 млн. Ці гроші Afilias мала намір направити на поглинання учасників доменного ринку і купівлю нових доменів верхнього рівня, в тому числі на аукціонах.

У минулому році акції компаній Rightside, Minds + Machines і CentralNic, які є конкурентами Afilias, впали майже на 40%.0,182893 sec