.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

11.09.2014 Дайджест доменних подій

У випуску: рекордна кількість доменних суперечок; на Donuts припадає 40% реєстрацій в нових доменах верхнього рівня; в "клубі" 100 тисяч імен; .RU втратив 22 тисячі доменів; доменному ринку України власного представника у Верховній Раді...

info.nic.ru:
Боротьба з кіберсквоттерами не знає відпусток
Червень поточного року став рекордсменом за кількістю доменних суперечок - в першому літньому місяці зафіксовано 244 конфлікти. У липні кількість суперечок склала 206, а в серпні - 199.

Найбільш часто згадуваним в розглядах доменом, традиційно, був домен .COM. Нові домени верхнього рівня не потрапили в рейтинг доменів з найбільшою кількістю позовів, що може свідчити не тільки про незначні обсяги цих зон, але й про ефективність заходів, вжитих ICANN і WIPO щодо захисту власників товарних знаків, включаючи створення Депозитарію товарних знаків.

Найбільша кількість скарг в літній період надійшло від корпорацій Yahoo!, Google і Microsoft. Адвокати Yahoo! зверталися зі скаргами в Всесвітню організацію інтелектуальної власності (ВОІВ) із завидною регулярністю, вимагаючи відібрати у "кривдників" такі домени, як Yahoo-Mail.us, YahooPegs.com, YPegs.com, YahooPostOffice.com, YahooCityAds.com і YahooStores.com. Всі ці скарги на теперішній час знаходяться на розгляді комісії ВОІВ. Крім того, стосовно доменних імен YahooFree.com, YahooCityaAds.com, Yahooos.com і YahooFree.com рішення були прийняті на користь Yahoo!, а домени передані позивачу.

Microsoft використовувала дещо інший підхід до вирішення проблем з порушниками її прав - софтверний гігант зібрав усі свої скарги в один позов, з яким і звернувся в ВОІВ. Всього в цьому списку було перераховано 26 доменів, які містять слово "office". Скільки з них стануть власністю Microsoft, поки невідомо, оскільки слово "office" має досить загальне значення.

Таким чином діяла і компанія Google, яка подала позов відразу на 9 доменів, що мають відношення до назви проекту Google Glass.

DomainNews.com:
Donuts лідирує за кількістю реєстрацій в New gTLD
Реєстр Donuts обслуговує 868 тис. імен в нових доменах, що становить 41,1% від їх загальної кількості, інформує компанія. Donuts надає послуги реєстру для 154 нових доменів.

Компанія найближчим часом має намір відкрити реєстрацію імен в ряді перспективних доменів за програмою New gTLD. Протягом вересня компанія відкриє преміальну реєстрацію в семи доменах, включаючи .RESTAURANT, .GIFTS, .PIZZA, .BUSINESS і .NETWORK. Крім того, у вересні стартує загальнодоступна реєстрація ще в 11 доменах - .DIGITAL, .ACCOUNTANTS, .FINANCE, .INSURE, .LOANS, .LIFE, .GUIDE, .CHURCH, .DIRECT, .PLACE і .DEALS.

DomainNews.com:
В домені .CLUB кількість реєстрацій перевищила сто тисяч
Станом на 1 вересня кількість реєстрацій в новому домені верхнього рівня .CLUB перевищила 100 тис. Відкрита реєстрація в домені стартувала 7 травня, відповідно, для виходу на нинішній рівень йому знадобилося трохи більше 100 днів, а швидкість росту кількості реєстрацій в домені сьогодні становить не менше 200-400 імен щодня. Це досягнення не дозволило .CLUB наздогнати лідерів за кількістю реєстрацій серед загальних доменів верхнього рівня, .XYZ і .BERLIN, у яких 460 тис. та 130 тис. реєстрацій відповідно.

Багато преміум-доменів в зоні .CLUB були продані корпораціям і інвесторам за значні суми, включаючи EAT.CLUB ($20 тис.), BABY.CLUB і BARBIE.CLUB (по $5 тис. кожен), RITZ.CLUB ($7,5тис. ), BEAUTY.CLUB і SKINCARE.CLUB, куплені виробником косметики Mary Kay, і багато інших.

Izvestia.ru:
Доменна зона .RU перестала рости
Вперше за багато років у квітні поточного року кількість доменних імен в зоні .RU скоротилася. Подібні негативні тенденції спостерігалися також у травні, липні і серпні 2014 року, повідомляє Координаційний центр домену (КЦ). За даними КЦ, за останні півроку з березня по серпень російський домен втратив 22 тис. імен.

Нагадаємо, за підсумками 2013 року домен .RU за кількістю зареєстрованих імен зайняв шосте місце в світі та четверте в Європі серед національних доменних зон.

В КЦ називають кілька причин уповільнення зростання зони .RU. В першу чергу, це погіршення загальної економічної ситуації - відсутність зростання бізнесу веде до зниження попиту на доменні імена в його інтересах. Крім того, поява останнім часом в Мережі великої кількості нових доменів дає користувачам широкі можливості для вибору доменних імен, що відповідають їх вимогам. Цим не забули скористатися російські реєстратори, направивши свої зусилля на отримання вигоди від продажу імен в нових зонах.

На даний час в зоні .RU близько 4,89 млн доменів, в .РФ - 840 тис.

Interfax.com.ua:
Олександр Ольшанський вирішив балотуватися в народні депутати
Президент найбільшого реєстратора доменних імен, член правління Інтернет асоціації України Олександр Ольшанський повідомив про своє рішення балотуватися в народні депутати по мажоритарному округу. Інформацію про це він розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook в минулу середу. "Я йду в депутати. Вчора остаточно вирішив взяти участь у виборах (по мажоритарці). Спробую щось змінити, так би мовити, інституціональним шляхом - зсередини", - написав він.

Передвиборчу програму Олександр обіцяє опублікувати пізніше. Він звернувся з проханням до тих, хто готовий допомогти в передвиборній кампанії, вийти на зв'язок по мейлу [email protected].

Олександр Ольшанський є одним з найбільш відомих і впливових інтернет-підприємців в Україні. Свій шлях у інтернет-бізнесі він розпочав у 1999 році. На сьогоднішній день він очолює холдинг "Інтернет-Інвест", що включає одного з найбільших в країні доменних реєстраторів Imena.Ua і хостинг-компанію "Мірохост", агентство інтернет-маркетингу "Ольшанський і партнери".0,189383 sec