.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

20.11.2013 Дайджест доменних подій

У випуску: аргентинська зустріч ICANN; Лондон – місто і домен; UDRP по-російськи; доменна барахолка від Yahoo!; .CATHOLIC тільки для католиків…

ag-ip-news.com:
ICANN делегувала 24 нових домени верхнього рівня
Корпорація ICANN на даний час делегувала 24 нових домени верхнього рівня. Про це повідомив президент корпорації ICANN Фаді Шехаде (Fadi Chehadé) під час виступу на конференції ICANN, що розпочала свою роботу 17 листопада в Аргентині.

Це вже 48-ма зустріч спеціалістів доменної індустрії, на якій обговорюються найактуальніші питання розвитку цього ринку. Головною темою конференції стало питання майбутнього управління Інтернетом. Усього на зустріч в Буенос-Айресі зібралось понад 1,7 тис спеціалістів з усього світу.

Голова ICANN закликав усіх учасників ринку приєднатися до нової ініціативи "1net" (http://www.1net.org/content/en), метою якої є визначення шляхів подальшого розвитку Інтернет та зменшенню ролі в цьому питанні окремих держав, в першу чергу, США. Свою підтримку платформи 1net, окрім ICANN, висловили такі ключові організації індустрії як W3C, Internet Society, IETF та багато інших.

ВВС:
В 2014 році Лондон отримає власне доменне ім’я
Столиця Об’єднаного королівства однією з перших отримає власне доменне ім’я в 2014 році, - інформує корпорація ICANN. Керувати реєстром нового домену буде компанія Dot London Domains Ltd.

Окрім Лондону, в списку схвалених ICANN “міських” доменів, такі назви як .BERLIN, .VIENNA, .BRUSSELS та .NEWYORK.

"Запуск домену .LONDON дозволить організаціям тісніше пов’язати себе з потужним глобальним брендом нашого великого міста. Це також хороша можливість розширення цифрової присутності Лондону, яка, в свою чергу, буде сприяти інвестиціям в місто", сказав мер Лондону Борис Джонсон (Boris Johnson).

Відповідно до слів компанії, на яку буде покладено управління доменом, доменні імена в .LONDON будуть щорічно продовжуватись за невелику платню. Тим не менше, в компанії очікують, що ця сфера діяльності буде генерувати дохід в декілька мільйонів фунтів стерлінгів на рік.

Российская Газета:
В Росії введено нові правила реєстрації доменів
На минулому тижні в Росії набула чинності нова редакція "Правил реєстрації доменних імен в домені .RU та .РФ". Крім того почало діяти Положення "Про процедури, які використовуються при виникненні суперечок про доменні імена". Нові документи визначають досудові обмеження на дії з доменним іменем по заяві правовласника, а також регламентують і систематизують процедури виконання судових рішень по доменним іменам.

Досудові обмеження передбачають заборону здійснення з доменом дій, пов’язаних з анулюванням реєстрації, передачею прав адміністрування та підтримки домену іншому реєстратору. Таким чином, на момент підготовки та подачі в суд позовної заяви на спірний домен реєстратором можуть бути застосовані передбачені обмеження на термін, що не перевищує 14 днів після отримання відповідного клопотання від правовласника.

Завдяки новим механізмам, правовласник, що подав позов у суд, убезпечений від того, що справа не дійде до суду через зміну власника або через анулювання реєстрації домену. Крім того, норми усувають можливість ухиляння від виконання рішення суду. Раніше кіберсквотеры часто змінювали реєстраторів та адміністраторів доменних імен, які ставали об’єктом розгляду в суді, завдяки чому могли уникнути відповідальності та спонукали позивача подавати нову заяву. Спеціалісти оцінюють введення "Положення", як ще один крок Рунету на шляху створення російського аналогу процедури досудового врегулювання доменних суперечок (UDRP).

BusinessInsider:
Yahoo! розпродує зайві домени
Компанія Yahoo! вирішила позбавитися від доменних імен, що їй належать і яким у компанії не знайшлось застосування. На аукціон, який буде тривати з 14 по 21 листопада, інтернет-гігант виставив понад 100 доменів, більшість з яких належать йому з 1997 року. У якості площадки, з якої будуть продані домени, Yahoo! обрала інтернет-аукціон Sedo.

В компанії впевнені, що домени, які "припрадали пилом на полицях", зможуть послугувати творчим людям, компаніям та підприємцям, які зможуть наповнити їх новими ідеями та змістом.

Серед виставлених на продаж найбільш помітними та дорогими доменними іменами є SANDWICH.COM (вартістю до $100 тис), MYM.COM (до $249 тис), AV.COM (до $1,5 млн), а також CRACKERS.COM, RELIGIOUS.NET, CYBERJOKES.COM та інші.

Не виключено, що поспіх, з яким Yahoo! вирішила розпрощатися з такою кількістю доменних імен, викликана не стільки бажанням компанії та її генерального директора Маріси Майер (Marissa Mayer) позбавитися від непотрібного баласту, але й прагнення продати їх по більш високій ціні. Адже старт великої кількості нових доменів верхнього рівня, що наближається, цілком може призвести до знецінення "крутих" до сьогодні імен.

DomainNews:
Ватикан побудує католицький Інтернет
Ватикан, який подав заявку на реєстрацію домену .CATHOLIC по програмі New gTLD, має намір створити "інтернет-простір за релігійною ознакою". Як повідомили представники церкви, вільної реєстрації Імен в цьому домені не передбачається, так що пересічні користувачі не зможуть зареєструвати ім’я в цій зоні. Реєстрація в .CATHOLIC буде доступна лише церковним закладам, таким як школи, університети, лікарні, єпархії, парафіям та ін.

В Ватикані вважають, що подібний характер використання домену .CATHOLIC стане гарантією того, що веб-сайти, які будуть розміщуватись на ньому, будуть "насправді католицькими".

"Церковний" домен буде підтримувати реєстрацію на чотирьох мовах – англійській, китайській, арабській та російській.0,178192 sec