.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

29.08.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: стартував домен .УКР; .AZ святкує двадцятиріччя; без крапки не обійтись; 15 мільйонів .NET; кожній землі - по домену; непорновеб...

The Kiev Times:
В президента вже є .УКР
До Дня незалежності України вищі органи державної влади країни отримали імена в домені .УКР. При введенні в адресний рядок "президент.укр", "уряд.укр" або "вр.укр", інтернет-користувачі будуть перенаправлені на офіційний сайт відповідного державного органу. На брифінгу в Кабміні про це розповів голова Державної агенції з питань науки, інновацій та інформатизації, член Державного консультативного комітету (GAC) ICANN Володимир Семиноженко. Як повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров, 22 серпня почалась пріоритетна безкоштовна реєстрація україномовних доменних імен в .УКР для органів державної влади. А наступний, 2014 рік відкриє шлях вільної реєстрації в домені для мешканців України.
"Хостмайстер":
Домену Азербайджану 20 років
24 серпня домену Азербайджану .AZ виповнилось двадцять років. Напередодні спеціалісти компанії "Хостмайстер" привітали колег з ювілеєм, взявши участь в конференції, яка пройшла в Баку. Азербайджан – друга країна на просторах СНД після України, яка отримала власний домен верхнього рівня в 1993 році. В конференції, яка була організована Міністерством зв’язку та інформаційних технологій Азербайджану, також взяли участь представники домену .RU, корпорації ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) та представники інших міжнародних організацій. На даний час в національному домені .AZ налічується понад 20 тис. імен, з яких переважна більшість припадає на сам домен .AZ. Незабаром, як було повідомлено на ювілейній зустрічі, з’явиться інтернаціоналізовані (IDN) домени азербайджанською мовою. Азербайджанські колеги також дуже активно займаються впровадженням стандарту безпеки DNSSEC та нового адресного протоколу IPv6. Ця діяльність, як повідомив віце-президент ICANN Вені Марковскі, отримала повну підтримку ICANN.
РИА Новости:
В справі про "крапку" поставлена крапка
Доменів без крапки перед назвою не буде. Таке рішення прийняла корпорація ICANN. В організації вважають, що створення, контроль та підтримка безпеки в таких доменах буде досить складною справою, і це може негативно вплинути на стабільність роботи Інтернет. Ряд компаній, таких як Google, пропонували запустити "безкрапкові" домени на базі програми New gTLD. На думку цих компаній, це дозволило б отримувати додаткові вигоди при умові використання спеціальниз технологічних рішень. Однак у найближчому майбутньому, очевидно, варіанти http://domain та [email protected] в Мережі не з’являться.
Info.Nic.RU:
15 мільйонів .NET
Домен .NET відзначив 15-мільйонну реєстрацію. Це в 10 раз більше, ніж було у домені в 2000-му році. А у порівнянні з 2006-м роком "населення" домену подвоїлось. Крім того, майже 139 тис. імен з інших доменів реалізують переадресацію на однойменні домени в .NET. Популярності домену добавили й соціальні мережі – в багатьох з них є можливість прив’язати свою адресу в соцмережі з "зовнішньою" адресою, при цьому багато хто з користувачів обирає .NET. .NET працює більш ніж у 200 країнах світу. Імена в ньому можуть бути зареєстровані 350 різними мовами. До речі, компанія Verisign, що здійснює адміністрування домену, в рамках програми New gTLD подала заявку на 3 домени, які є транслітерацією домену .NET на хангиль (одному з корейських алфавітів), спрощеній китайській та деванагарі (древньоіндийській).
Europe.newsru.ua:
Німецькі землі підкреслять свою унікальність в Інтернет
Особливості, які притаманні конкретним регіонам, були та залишаються "коронним номером" жителів Німеччини. У 18 столітті просто розповідали про їх переваги та цікавинки, тепер – використовують рекламу. Найближчим часом у німців з’явиться можливість отримувати унікальні регіональні домени. ICANN в ходу процесу реалізації програми New gTLD дала "відмашку" на запуск групи нових адрес для географічних одиниць всередині країн. Наприклад, .ruhr (Рур) або .kln (Кельн) стануть доступними уже в кінці 2013 року, а на початку 2014 року можна буде побачити в мережі й адреси .berlin та .hamburg. Загалом, в Мережі з’явиться близько шести десятків подібних доменів як .nyc (Нью-Йорк) або .bcn (Барселона).
TheNextWeb.com:
Найдорожчі серед доменів все ж не порно
Списоа п’ятнадцяти найдорожчих доменів в історії доменного ринку опублікував колумніст видання The Next Web Бен Вудс. І хоча доменне ім’я Sex.com зайняло в ньому третю сходинку, королем усіх доменів стало зовсім інше ім’я - VacationRentals.com. За ним слідує PrivateJet.com, якому лиш трохи не вистачило, щоб стати лідером першості найдорожчих доменів, і лише потім - все таки Sex.com. Продовжують список імена Hotels.com, Fund.com та ще десяток доменів. З повним списком та ціновими показниками по кожному з доменів можна ознайомитись безпосередньо в блозі.


0,192090 sec