.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.07.2013 Дайджест доменних подій

В поточному випуску: новий предмет в щоденнику користувача; дорогий ти мій домен; амазонське протистояння; хакери цікавляться реєстрами; хай завжди буде .NINJA...

"Хостмайстер":
В робочий полудень
Як отримати доменне ім’я та як його не втратити? Про те, як "доглядати" за вашою адресою в Мережі, на минулому тижні можна було взнати безпосередньо з першоджерела – від спеціалістів адміністратора домену .UA, компанії "Хостмайстер".

Щоденно з 22 по 27 липня 2013 року кожен полудень проводилися кофе-брейки, присвячені цим питанням. На вебінарах прозвучали компетентні відповіді на різні проблемні питання доменної тематики. За вказаною адресою можна ознайомитися з готовими матеріалами, а задати питання - на офіційному сайті "Хостмайстра" та на його сторінці в "Фейсбуці".

Крім того, вже зараз готується нова серія вебінарів, яка відбудеться восени цього року.

Info.nic.ru:
Не .COM’ом єдиним
Уже давно усі звикли до стереотипу, що найдорожчими угодами є угоди з купівля доменів .COM. Так було і у першому півріччі 2013 року. Однак, інші домени теж почали заявляти про себе цінниками, звичними для "комів".

В 2013 році до десятки найдорожчих доменних імен, які не належать домену .COM увійшли:

  1. Mobile.xxx - $160 тис.
  2. Medicine.org - $75 тис.
  3. Haberler.net - $35,4 тис.
  4. World-Tourism.org - $27,1 тис.
  5. ITV.org - $26,9 тис.
  6. Hotel.biz - $25 тис.
  7. QF.net - $25 тис.
  8. Flowers.info - $22 тис.
  9. Assurance.org - $22,1 тис.
  10. Games.info - $20,3 тис.
Сайберсекьюрити.Ру:
Битва при Амазонці
Проблема домену .AMAZON залишається відкритою. На це доменне ім’я претендує найбільший в світі інтернет-магазин Amazon, а проти узурпації назви виступає ряд країн Латинської Америки. Бразилія, Аргентина, Чилі, Перу та Уругвай направили в ICANN лист, в якому попросили організацію відхилити заявку компанії на .AMAZON. Представники цих країн вважають, що це важливий топонім, пов’язаний з історією, культурою та ідентичністю народів, що проживають по берегам Амазонки. Фактично, зіштовхнулись національні інтереси та комерційне право. Від того, як буде вирішено цю суперечку, залежить доля багатьох інших подібних доменів.
MYNIC.MY:
Черговий злам домену
Електронні зловмисники все частіше проявляють інтерес до баз даних доменних реєстрів. Зокрема, постраждали домени .MY и .COM.MY - для деяких доменних імен Малайзії було змінено інформацію про їх нейм-сервери. В результаті дій хакерів запити до цих доменів переадресовувались на "неправильні" сервери. Домен .MY користується надзвичайною популярністю через те, що кодове позначення країни, якій він належить співпадає з англійським словом "мій/моя/моє" і, можливо, через це він став помітною мішенню.

Спеціалісти реєстру досить швидко ліквідували проблему та ще й повідомили, що 2013 рік для домену дуже важливий: шляхом використання соціальних платформ та агресивної реклами компанія планує до 2015 року збільшити кількість імен у домені до 500 тис.

Ninjadomain.org:
В Мережі з’явиться "таємничий" домен
Це буде New gTLD - .NINJA. Тематика майбутніх сайтів в домені буде присвячена давній історії та вихованню ніндзя, старовинним та сучасним творам про ніндзя, мультфільмам та онлайн-іграм.

Крім того, в домені можна буде зареєструвати адресу електронної пошти, як у "справжнього ніндзя". Поки що можлива попередня реєстрація імен в домені.

Враховуючи високу популярність усього, пов’язаного з ніндзя, як в Японії, так і за її межами, у багатьох експертів немає сумнівів щодо сприятливого .NINJA-прогнозу.

 


0,184432 sec